AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Osobní setkání proběhne v překrásném jógovém studiu Namastery, U Perníkářky 111/2a, Praha 5

sobota 10 -18h, neděle 8:30 - 17h nebo

pátek 13 - 20h, sobota 8:30 - 17:30h

(změna vyhrazena)

 

8.-9.října 2022

Namastery, Praha 5

OBSAZENO

15.-16. října 2022

Namastery, Praha 5

OBSAZENO

5.-6. listopadu 2022

Namastery, Praha 5

OBSAZENO

12.-13. listopadu 2022

NEW! Namastery, Praha 5

PŘIHLÁŠKA

10.-11. prosince 2022

Namastery, Praha 5

PŘIHLÁŠKA

14.-15. ledna 202

Namastery, Praha 5

PŘIHLÁŠKA

Dvoudenní kurz pro páry (nebo ženy) - Intenzivní a prožitková úplná předporodní příprava, 2 dny, 2 lektorky, Hypnoporod a Gravidjóga

Připravíte se na porod jako na krásný a posilující zážitek

Všechny potřebné informace a hypnoporodní techniky získáte během dvou dnů

Naladíte se s partnerem na stejnou vln a miminko

Naše kurzy je vhodné navštívit kdykoliv během těhotenství, nejlépe mezi 20. - 35. tt

DVOUDENNÍ KURZY

 5490,-/4490,-Kč

pro pár/pro ženu

ZJISTIT VÍCE

na kurzy předporodní přípravy přispívá většina zdravotních pojišťoven více zde
příspěvky se pohybují od 500-4000,-Kč

Obsah víkendového kurzu

Intenzivní a prožitkový dvoudenní kurz (sobota-neděle) kompletní předporodní přípravy s technikami hypnoporodu a gravidjógy.

Primárně je tento kurz sestaven pro páry, v případě, že nemůžete přijít s partnerem, doporučujeme přivést si na kurz kamarádku, dulu, maminku.. Pokud přijdete sama, budeme s vámi dle možností během nácviků spolupracovat.

Na kurzu získáte potřebné informace o přirozeném fyziologickém porodu, vyzkoušíte si a procvičíte relaxace včetně relaxace v páru, afirmace, vizualizace, dechová cvičení pro první a druhou dobu porodní a celý kurz osvěží jednoduché cviky z jógy vhodné pro těhotné ženy ale i jejich doprovod:)

Vysvětlíme si pojem Hypnoporod a jednotlivé Hypnoporodní techniky. Zjistíte, že jsou přínosné pro všechny a to i v období mimo těhotenství:) Budoucí mamince pomáhají hluboce se uvolnit kdykoliv je to potřeba a efektivně spolupracovat s tělem, navíc odstraňují stres a posilují sebedůvěru. Tatínci jsou schopni nalézt svou roli během těhotenství a porodu a cítit se v ní dobře.

Vše si ukážeme i prakticky. Techniky jsou velmi jednoduché a logické, a hlavně fungují... To ostatně potvrzují i zahraniční výzkumy a hlavně spokojené maminky, tatínci a jejich miminka:) Porodní příběhy si můžete přečíst zde. Jejich dalším přínosem je, že miminko samotné není vystaveno stresu a negativním myšlenkám během porodu, což je ten nejlepší start do života. dalším přínosem je bezpochyby navázání hlubšího vztahu mezi rodiči a dítětem.

Abychom docílili co možná nejlepší přípravy, sestavily jsme kurzy jako dvoudenní (víkendové) pro páry. Na kurzu je tak dostatečný čas techniky si vyzkoušet a procvičit na vlastní kůži jak fungují a jak mocná je naše mysl. Na kurzu zažijete také mnoho důležitých uvědomění, proč je příprava tak důležitá a co vše ovlivňuje průběh porodu. Kurz je koncipován jako interaktivní a prožitkový, včetně projekce videí, prezentace fotografií, názorných ukázek relaxací, dechových cvičení, afirmací a gravidjógy.

V ceně kurzu jsou:

  • skripta Porod je krásný
  • 15 mp3 nahrávek relaxací s mluveným slovem a afirmacemi
  • lehké občerstvení po celou dobu konání kurzu (káva, čaj, voda, ovoce, oříšky, sušenky... atp:)
  • koule ve velikosti hlavičky miminka
  • autorský obrázek nejobvyklejší polohy miminka v bříšku
  • podpora ženy/muže do porodu/šestinedělí na telefonu/emailu/sociálních sítích

Kurz můžete navštívit v průběhu celého těhotenství, za nejvhodnější dobu považujeme období mezi 20. a 30.tt, aby jste měli dostatečný čas techniky pravidelně procvičovat:)

Kurzem vás provedeme ve dvojici Petra Zavadilová a Kateřina Plzáková, 2 lektorky, 5 osobních porodních zkušeností... nudit se s námi určitě nebudete :-). Moc se na vás těšíme. Vaše případné otázky rády zodpovíme, neváhejte se na nás obrátit.

KATEŘINA & PETRA

Jsme certifikované lektorky KG Hypnobirthing (Katerine Graves, Londýn) a vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství (Acentrum, Praha).

Jsme také dvě kamarádky a maminky dohromady pěti dětí.

V roce 2018 jsme pro vás založily projekt POROD JE KRÁSNÝ.

ZJISTIT VÍCE

Jak se vám na kurzu líbilo?

Po absolvování kurzu na vás s manželem pořád myslíme, Radim, až k podivení... Všem říká, jak super to bylo a já jsem s ním za jedno.

Věříme si, věříme miminku, věříme v přírodu a přirozený průběh. Víkend s vámi i hodně prohloubil náš vztah, propojení mezi námi, jsme na sebe krásně napojení, prou pryč neshody a rozumíme si.

Ještě jednou opravdu moc děkujeme, za to, co děláte a za nezapomenutelný víkend.

***Daniela & Radim***

Vikendový kurz hypnoporodu byl naprosto fantastický, a to nejen pro mě, ale také pro mého partnera.

Naprosto profesionální, milý, přátelský, laskavý, vtipný a lidský přístup otevře mnohým oči nebo vás utvrdí v tom, co už dávno víte a jen jste na to pod tíhou společnosti, médií nebo přesvědčení někoho dalšího zapomněli. Určitě doporučuji všema deseti a holkám ze srdce děkujeme a držíme palce!

***Terka & Vašek***

Nádherně strávený víkend, moc příjemná atmosféra, informace, které vám asi jinde takto komplexně neshrnou a k tomu technika, která zcela jistě funguje.

***Iveta***

Co se nám líbilo? Přístup s jakým byly informace sdělovány, nenásilně, vše krásně vysvětleno,ukázáno, pochopitelné vše i pro pány 🙂 Příjemné prostředí a naladění :-)Relaxace a různé metody, společně s partnerem, byly velmi příjemné a ještě víc nás propojili 🙂

***Eva & Petr***