Hypnoporod je zejména v zahraničí osvědčená a rozšířená metoda, která používá systém relaxací, vizualizací, afirmací a dýchání k navození stavu hlubokého uvolnění. Jedná se o velmi jednoduchou metodu, která funguje na principu Pavlovova reflexu (naučená podvědomá reakce na určitý podnět). Pokud žena v těhotenství hypnoporodní techniky pravidelně procvičuje, může si stejný stav uvolnění a sebedůvěry nezbytný pro hladký porod navodit v průběhu porodu sama, nebo s pomocí doprovázejících osob, ať už je to partner, dula nebo porodní asistentka. 

Přejete si...

  • na porod se opravdu TĚŠIT?

  • naučit se hluboce RELAXOVAT a UVOLNIT SVÉ TĚLO kdykoliv a kdykoliv?

  • pracovat efektivně se svou MYSLÍ?

  • pochopit, JAK FUNGUJE porodní proces?

  • mít nezávislé INFORMACE A ROZHODOVAT SE na jejich základě namísto strachu a domněnek?

Pak jste tu správně! Sestavily jsme pro vás unikátní kurzy předporodní přípravy s technikami hypnoporodu a gravidjógou. Abychom docílily co možná nejlepší přípravy na přirozený porod, sestavily jsme kurzy jako dvoudenní (víkendové) pro páry a unikátní on-line kurz. Máte tak dostatečný čas techniky si vyzkoušet a procvičit a prožít tak na vlastní kůži jak fungují a jak mocná je naše mysl. V kurzech zažijete také mnoho AHA momentů. Zjistíte, proč je příprava tak důležitá a co vše ovlivňuje průběh porodu. Kurzy jsou koncipovány jako interaktivní, včetně projekce videí, názorných ukázek meditací, relaxací a cvičení.

Hypnoporodní techniky jsou navíc přínosné pro všechny. Jak pro budoucí maminku, tak pro děťátko i pro tatínka. Pomáhají efektivně pracovat jak s tělem, tak s myslí, odstraňují stres a posilují sebedůvěru. 

Díky praktickým ukázkám a návodům obsaženým v našich kurzech jsou i tatínci schopni nalézt svou roli během těhotenství a porodu. Techniky jsou velmi jednoduché a logické, a hlavně fungují... To ostatně potvrzují i četné výzkumy. Jejich dalším přínosem je, že miminko samotné není vystaveno stresu a negativním myšlenkám. Navíc díky nim dochází k navázání hlubšího vztahu mezi rodiči a dítětem.

 

Follow us

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

​© 2020 by Porod je krásný