Hypnoporod je zejména v zahraničí osvědčená a rozšířená metoda, která používá systém relaxací, vizualizací, afirmací a dýchání k navození stavu hlubokého uvolnění. Jedná se o velmi jednoduchou metodu, která funguje na principu Pavlovova reflexu (naučená podvědomá reakce na určitý podnět). Pokud žena v těhotenství hypnoporodní techniky pravidelně procvičuje, může si stejný stav uvolnění a sebedůvěry nezbytný pro hladký porod navodit v průběhu porodu sama, nebo s pomocí doprovázejících osob, ať už je to partner, dula nebo porodní asistentka. 

 

Chcete..

  • se na porod TĚŠIT?

  • se naučit hluboce RELAXOVAT

  • pracovat se svou MYSLÍ?

  • pochopit JAK FUNGUJE porodní proces?

Pak jste tu správně. Sestavily jsme pro vás unikátní kurzy předporodní přípravy s technikami hypnoporodu. Abychom docílily co možná nejlepší přípravy na přirozený porod, sestavily jsme kurzy jako dvoudenní (víkendové) pro páry. Na kurzu je tak dostatečný čas techniky si vyzkoušet a procvičit a prožít tak na vlastní kůži jak fungují a jak mocná je naše mysl. Na kurzu zažijete také mnoho AHA momentů. Zjistíte, proč je příprava tak důležitá a co vše ovlivňuje průběh porodu. Kurz je koncipován jako interaktivní, včetně projekce videí, názorných ukázek meditací, relaxací a cvičení.

Hypnoporodní techniky jsou navíc přínosné pro všechny. Jak pro budoucí maminku, tak pro děťátko i pro tatínka. Pomáhají efektivně pracovat jak s tělem, tak s myslí, odstraňují stres a posilují sebedůvěru. 

Díky praktickým ukázkám a návodům obsaženým v našem kurzu jsou i tatínci schopni nalézt svou roli během těhotenství a porodu. Techniky jsou velmi jednoduché a logické, a hlavně fungují... To ostatně potvrzují i četné výzkumy. Jejich dalším přínosem je, že miminko samotné není vystaveno stresu a negativním myšlenkám. Navíc díky nim dochází k navázání hlubšího vztahu mezi rodiči a dítětem.

 

Follow us

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

​© 2020 by Porod je krásný