Kateřina Plzáková

Jsem vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing a lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství. Jsem máma dvou synů Maxmiliána a Teodora. Znalosti v oboru přirozených porodů jsem sbírala například na kurzech Radhy Rosecké Píšové a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá. 

 

Můj prvorozený syn přišel na svět "akutním" císařským řezem. V druhém těhotenství jsem se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítím velkou vděčnost, že můj druhorozený syn se narodil za podpory mého muže, porodní asistentky a duly přirozeně a hladce do vody.

 

Přeji si podpořit ženy (nejen) po císařských řezech ve vědomí, že byly stvořeny pro přirozený porod.

Petra Zavadilová

Jsem certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a velká fanynka přirozeného porodu. Zkušenosti jsem sbírala například na kurzech Radhy Rosecké Píšové, Lucie Groverové Suché a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá.

Jsem máma tří dětí, Adámka, Natálky a Honzíka. Zatímco první syn přispěchal na svět již ve 27tt ve velké porodnici, porod dcery doprovázely hypnoporodní afirmace a relaxace.

Třetí porod - porod Honzíka se stal však mým splněným snem. Proběhl velmi rychle a naprosto hladce. Nebylo zapotřebí nic dělat, jen nechat ten proces ať se děje sám a během hodiny jsem držela syna v náručí. 

 

Každá těhotná žena je v mých očích bohyně a je mi ctí podporovat ženy v tomto období. Velice si přeji navrátit důstojnost a krásu do aktu zrození a podpořit každou ženu a jejího partnera tak, aby prožili porod jako nádhernou posilující zkušenost.

Follow us

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

​© 2020 by Porod je krásný