Projekt Porod je krásný jsme založily společně jako dvě kamarádky, maminky a lektorky hypnoporodu a gravidjógy v lednu 2018. Naším snem i cílem je podpora pro ženy i muže v období těhotenství a porodu, protože krásný porod můžete prožít i vy!

Jsme certifikované lektorky KG Hypnobirthing (Katerine Graves, Londýn) a vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství (Acentrum, Praha). Naše znalosti si neustále prohlubujeme. Dále čerpáme inspiraci od Radhy Rosecké Píšové, porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá, Tekahy (maorská tradice porodu) a dalších.

Kateřina je navíc úspěšnou absolventkou Školy jógy jako vědomé cesty.

Na víkendových kurzech se zpravidla setkáte s námi oběma a celým kurzem vás provedeme v tandemu - dvě osobnosti, 5 vlastních rozdílných porodních zkušeností... slibujeme, že nudit se s námi nebudete :-).

Petra Zavadilová

Jsem máma tří dětí, Adámka, Natálky a Honzíka. Zatímco první syn přispěchal na svět již ve 27tt ve velké porodnici, porod dcery již doprovázely hypnoporodní afirmace a relaxace.

Třetí porod - porod Honzíka se stal však mým splněným snem. Proběhl velmi rychle a naprosto hladce. Nebylo zapotřebí nic dělat, jen nechat ten proces, ať se děje sám a během hodiny jsem držela syna v náručí.

Každá těhotná žena je v mých očích bohyně a je mi ctí podporovat ženy v tomto období. Velice si přeji navrátit důstojnost a krásu do aktu zrození a podpořit každou ženu a jejího partnera tak, aby prožili porod jako nádhernou posilující zkušenost.

Můj prvorozený syn přišel na svět "akutním" císařským řezem. V druhém těhotenství jsem se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítím velkou vděčnost, že můj druhorozený syn se narodil za podpory mého muže, porodní asistentky a duly přirozeně a hladce do vody.

Přeji si podpořit ženy (nejen) po císařských řezech ve vědomí, že byly stvořeny pro přirozený porod.

Můžete se se mnou potkávat na pravidelných lekcích gravidjógy v Praze a v Letech u Dobřichovic.