Aktuální termíny

Osobní setkání proběhne v jógovém studiu YogaMe (Praha 1), 9-14h

18. srpna 2022

YogaMe, Praha 1

PŘIHLÁŠKA

Kurz POSTPARTUM

Dozvíte se vše potřebné pro období po porodu.

Kurz je vhodné navštívit kdykoliv během těhotenství, nejlépe mezi 25. – 38.tt

Kurz Postpartum

​CENA  3490,- pro pár 2490,- pro ženu

Obsah kurzu:

Prožitkový kurz postpartum s technikami hypnoporodu a jógy.

Na kurzu získáte potřebné informace o období po porodu – bonding, třetí doba porodní, péče o ženu po vaginálním porodu a císařském řezu, kojení a péče o miminko. Vyzkoušíte si a navíc hypnoporodní techniky, se kterými lze úspěšně pracovat i v období po porodu – relaxace, afirmace, vizualizace a dechová cvičení. Celý kurz prolnou jógová a meditační zastavení.

Zjistíte, že hypnoporodní techniky a jóga jsou přínosné pro všechny a to i v období mimo těhotenství:) Budoucí mamince pomáhají hluboce se uvolnit kdykoliv je to potřeba a efektivně spolupracovat s tělem, navíc odstraňují stres a posilují sebedůvěru.

Na kurzu si všechny techniky vyzkoušíme a procvičíme. Kurz je koncipován jako interaktivní a prožitkový, včetně projekce videí, prezentace fotografií, názorných ukázek relaxací, dechových cvičení, afirmací a jógy.

V ceně kurzu:

mp3 nahrávka relaxace s mluveným slovem a afirmacemi
lehké občerstvení po celou dobu konání kurzu (káva, čaj, voda, ovoce, oříšky, sušenky… atp:)
podpora ženy v období šestinedělí na telefonu/emailu/sociálních sítích

Kurz můžete navštívit v průběhu celého těhotenství, za nejvhodnější dobu považujeme období mezi 25. a 38.tt, aby jste měli dostatečný čas se připravit.

Kurzem vás provedeme ve dvojici Petra Zavadilová a Kateřina Plzáková, 2 lektorky, 5 osobních porodních zkušeností… nudit se s námi určitě nebudete :-). Moc se na vás těšíme. Vaše případné otázky rády zodpovíme, neváhejte se na nás obrátit.