Těhotenství je jedno z nejdůležitějších období v životě ženy, což platí i pro samotný porod, který je pro ženu rovněž jedním z nejvýznamnějších životních okamžiků. Dalo by se říci, že těhotenství a porod jsou ŽIVOTNÍ MEZNÍKY, a to pro ženy i pro muže. Vzniká nová rodina, a s ní i nové životní role.

Každá žena si porod pamatuje do konce svého života. Pamatuje si samotný průběh porodu, jaké pocity prožívala, jaké potřeby měla a také to, zda byly, či nebyly naplněny.

Každá žena si zaslouží prožít porod jako KRÁSNOU a POSILUJÍCÍ zkušenost a my věříme, že je to možné.

Projekt Porod je krásný jsme založily společně jako dvě kamarádky, maminky a lektorky hypnoporodu a gravidjógy v lednu 2018. Naším snem i cílem je podpora pro ženy i muže v období těhotenství a porodu, protože krásný porod můžete prožít i vy!

ON-LINE KURZ

Předporodní příprava s hypnoporodem a jógou - kdykoliv a odkudkoliv.

S kódem LASKA sleva 40 % původní cena 4950,-Kč

platnost prodloužena do 30.6.2022

Cena po slevě 2970,-Kč

VÍCE INFORMACÍ

ŽIVÉ KURZY

Osobní intenzivní a prožitková setkání.

Dvoudenní, jednodenní, postpartum

NAŠE KURZY

KATEŘINA & PETRA

Jsme certifikované lektorky KG Hypnobirthing (Katerine Graves, Londýn) a vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství (Acentrum, Praha). Naše znalosti si neustále prohlubujeme. Dále čerpáme inspiraci od Radhy Rosecké Píšové, porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá, Tekahy (maorská tradice porodu) a dalších.

Naše úplné předporodní kurzy vycházejí z unikátního spojení dvou na první pohled vzdálených metod, z HYPNOPORODU a GRAVIDJÓGY, ale ve skutečnosti vycházejí ze stejných osvědčených zdrojů.

Oba směry pracují s MYSLÍ a odstraňováním zbytečného napětí v těle, s navozováním stavu UVOLNĚNÍ, který je nezbytný pro PŘIROZENÝ a hladký porod.

Hypnoporodní techniky vycházejí ze samotné JÓGY a představují velmi účinný a lehký návod pro moderní rodící ženu, díky němuž dokáže okamžitě nalézt klid a uvolnění tak potřebné pro zdárný porod.

Připravte se SPOLU S NÁMI na zrození vašeho miminka pomocí technik HYPNOPORODU a GRAVIDJÓGY a prožijte tento okamžik ve stavu klidu a uvolnění.

Kurzy POROD JE KRÁSNÝ vám předají důležité informace tak, abyste mohli dělat INFORMOVANÁ ROZHODNUTÍ. Dále vás naladí a připraví na bezpečnější a snazší porod, ať už jsou vaše představy o něm jakékoliv.

Nabízíme vám

Ohlasy na naše kurzy

Vikendový kurz hypnoporodu byl naprosto fantastický, a to nejen pro mě, ale také pro mého partnera. Naprosto profesionální, milý, přátelský, laskavý, vtipný a lidský přístup otevře mnohým oči nebo vás utvrdí v tom, co už dávno víte a jen jste na to pod tíhou společnosti, médií nebo přesvědčení někoho dalšího zapomněli. Určitě doporučuji všema deseti a holkám ze srdce děkujeme a držíme palce!

Terka & Vašek

Nádherně strávený víkend, moc příjemná atmosféra, informace, které vám asi jinde takto komplexně neshrnou a k tomu technika, která zcela jistě funguje.

​Iveta

Po absolvování kurzu na vás s manželem pořád myslíme, Radim, až k podivení... Všem říká, jak super to bylo a já jsem s ním za jedno. Věříme si, věříme miminku, věříme v přírodu a přirozený průběh. Víkend s vámi i hodně prohloubil náš vztah, propojení mezi námi, jsme na sebe krásně napojení a rozumíme si. Ještě jednou opravdu moc děkujeme, za to, co děláte a za nezapomenutelný víkend.

Daniela & Radim

Darujte naše kurzy

Chcete udělat radost těhotné ženě nebo těhotnému páru? Můžete zakoupit poukázku na naše produkty a služby.