Víkendové kurzy - úplná předporodní příprava s technikami Hypnoporodu a Gravidjógy

pro páry i jednotlivce

CENA PRO PÁR 3950,-KČ/ PRO ŽENU 2950,-KČ

dozvědět se více informací

na kurzy předporodní přípravy přispívá většina zdravotních pojišťoven více zde 

příspěvky se pohybují od 500-4000,-Kč

3.-4. října 2020
Namastery, U Perníkářky 111/2a,  Praha 5
28.-29. listopadu 2020
Namastery, U Perníkářky 111/2a, Praha 5
24.-25. října 2020
Akasha, Kamenická 2, Praha 7
12.-13. prosince 2020
Akasha, Kamenická 2, Praha 7
NOVÉ KURZY NA ROK 2021 JIŽ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME
POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFO, PIŠTE NA INFO@PORODJEKRASNY.CZ

Po absolvování kurzu na vás s manželem pořád myslíme, Radim, až k podivení... Všem říká, jak super to bylo a já jsem s ním za jedno.

Věříme si, věříme miminku, věříme v přírodu a přirozený průběh. Víkend s vámi i hodně prohloubil náš vztah, propojení mezi námi, jsme na sebe krásně napojení, prou pryč neshody a rozumíme si.

Ještě jednou opravdu moc děkujeme, za to, co děláte a za nezapomenutelný víkend.

 

***Daniela & Radim***

Nádherně strávený víkend, moc příjemná atmosféra, informace, které vám asi jinde takto komplexně neshrnou a k tomu technika, která zcela jistě funguje.

***Iveta***

Co se nám líbilo?

Přístup s jakým byly informace sdělovány, nenásilně, vše krásně vysvětleno,ukázáno, pochopitelné vše i pro pány :-) Příjemné prostředí a naladění :-)Relaxace a různé metody, společně s partnerem, byly velmi příjemné a ještě víc nás propojili :-)

***Eva & Petr***

Vikendový kurz hypnoporodu byl naprosto fantastický, a to nejen pro mě, ale také pro mého partnera.

Naprosto profesionální, milý, přátelský, laskavý, vtipný a lidský přístup otevře mnohým oči nebo vás utvrdí v tom, co už dávno víte a jen jste na to pod tíhou společnosti, médií nebo přesvědčení někoho dalšího zapomněli. Určitě doporučuji všema deseti a holkám ze srdce děkujeme a držíme palce! 

***Terka & Vašek***

Dvoudenní kurz (vždy sobota-neděle) kompletní předporodní přípravy s technikami hypnoporodu a gravidjógy.

 

Primárně je tento kurz sestaven pro páry, v případě, že nemůžete přijít s partnerem, doporučujeme přivést si na kurz kamarádku, dulu, maminku.. Pokud přijdete sama, budeme s vámi dle možností během nácviků spolupracovat.


Na kurzu získáte potřebné informace o přirozeném fyziologickém porodu, vyzkoušíte si a procvičíte relaxace včetně relaxace v páru, afirmace, vizualizace, dechová cvičení pro první a druhou dobu porodní a celý kurz osvěží jednoduché cviky z jógy vhodné pro těhotné ženy ale i jejich doprovod:)

vysvětlíme si pojem Hypnoporod a jednotlivé Hypnoporodní techniky. Zjistíte, že jsou přínosné pro všechny a to i v období mimo těhotenství:) Budoucí mamince pomáhají hluboce se uvolnit kdykoliv je to potřeba a efektivně spolupracovat s tělem, navíc odstraňují stres a posilují sebedůvěru. Tatínci jsou schopni nalézt svou roli během těhotenství a porodu a cítit se v ní dobře.

Vše si ukážeme i prakticky. Techniky jsou velmi jednoduché a logické, a hlavně fungují... To ostatně potvrzují i zahraniční výzkumy a hlavně spokojené maminky, tatínci a jejich miminka:) Porodní příběhy si můžete přečíst zde. Jejich dalším přínosem je, že miminko samotné není vystaveno stresu a negativním myšlenkám během porodu, což je ten nejlepší start do života. dalším přínosem je bezpochyby navázání hlubšího vztahu mezi rodiči a dítětem.

 

Abychom docílili co možná nejlepší přípravy sestavily jsme kurzy jako dvoudenní (víkendové) pro páry. Na kurzu je tak dostatečný čas techniky si vyzkoušet a procvičit na vlastní kůži jak fungují a jak mocná je naše mysl. Na kurzu zažijete také mnoho důležitých uvědomění, proč je příprava tak důležitá a co vše ovlivňuje průběh porodu. Kurz je koncipován jako interaktivní, včetně projekce videí, prezentace fotografií, názorných ukázek relaxací, dechových cvičení, afirmací a gravidjógy.


V ceně kurzu jsou:

  • skripta Porod je krásný

  • 15 mp3 nahrávek relaxací s mluveným slovem a afirmacemi

  • lehké občerstvení po celou dobu konání kurzu (káva, čaj, voda, ovoce, oříšky, sušenky... atp:)

  • koule ve velikosti hlavičky miminka

  • autorský obrázek nejobvyklejší polohy miminka v bříšku

 

Kurz můžete navštívit v průběhu celého těhotenství, za nejvhodnější dobu považujeme období mezi 14. a 34.tt, aby jste měli dostatečný čas techniky pravidelně procvičovat:)

Kurzem vás provedeme ve dvojici Petra Zavadilová a Kateřina Plzáková. Moc se na vás těšíme. Vaše případné otázky rády zodpovíme, neváhejte se na nás obrátit.

Follow us

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

​© 2020 by Porod je krásný