Dvoudenní kurz (vždy sobota-neděle) kompletní předporodní přípravy s technikami hypnoporodu a gravidjógy.

Primárně je tento kurz sestaven pro páry, v případě, že nemůžete přijít s partnerem, doporučujeme přivést si na kurz kamarádku, dulu, maminku.. Pokud přijdete sama, budeme s vámi dle možností během nácviků spolupracovat.

Na kurzu získáte potřebné informace o přirozeném fyziologickém porodu, vyzkoušíte si a procvičíte relaxace včetně relaxace v páru, afirmace, vizualizace, dechová cvičení pro první a druhou dobu porodní a celý kurz osvěží jednoduché cviky z jógy vhodné pro těhotné ženy ale i jejich doprovod:)

Vysvětlíme si pojem Hypnoporod a jednotlivé Hypnoporodní techniky. Zjistíte, že jsou přínosné pro všechny a to i v období mimo těhotenství:) Budoucí mamince pomáhají hluboce se uvolnit kdykoliv je to potřeba a efektivně spolupracovat s tělem, navíc odstraňují stres a posilují sebedůvěru. Tatínci jsou schopni nalézt svou roli během těhotenství a porodu a cítit se v ní dobře.

Vše si ukážeme i prakticky. Techniky jsou velmi jednoduché a logické, a hlavně fungují... To ostatně potvrzují i zahraniční výzkumy a hlavně spokojené maminky, tatínci a jejich miminka:) Porodní příběhy si můžete přečíst zde. Jejich dalším přínosem je, že miminko samotné není vystaveno stresu a negativním myšlenkám během porodu, což je ten nejlepší start do života. dalším přínosem je bezpochyby navázání hlubšího vztahu mezi rodiči a dítětem.

Abychom docílili co možná nejlepší přípravy sestavily jsme kurzy jako dvoudenní (víkendové) pro páry. Na kurzu je tak dostatečný čas techniky si vyzkoušet a procvičit na vlastní kůži jak fungují a jak mocná je naše mysl. Na kurzu zažijete také mnoho důležitých uvědomění, proč je příprava tak důležitá a co vše ovlivňuje průběh porodu. Kurz je koncipován jako interaktivní, včetně projekce videí, prezentace fotografií, názorných ukázek relaxací, dechových cvičení, afirmací a gravidjógy.

V ceně kurzu jsou:

  • skripta Porod je krásný
  • 4 mp3 nahrávky relaxací s mluveným slovem a afirmacemi
  • lehké občerstvení po celou dobu konání kurzu (káva, čaj, voda, ovoce, oříšky, sušenky... atp:)
  • koule ve velikosti hlavičky miminka
  • autorský obrázek nejobvyklejší polohy miminka v bříšku

Kurz můžete navštívit v průběhu celého těhotenství, za nejvhodnější dobu považujeme období mezi 20. a 30.tt, aby jste měli dostatečný čas techniky pravidelně procvičovat:)

Kurzem vás provedeme ve dvojici Petra Zavadilová a Kateřina Plzáková. Moc se na vás těšíme. Vaše případné otázky rády zodpovíme, neváhejte se na nás obrátit.