On-line členství PRÉMIUM

DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

Online kurz Porod je krásný

Kompletní předporodní příprava s hypnoporodem a gravidjógou

Strach z porodu u nás panuje po celé generace. Naše maminky, kamarádky, média, filmy… všichni nám předávají traumatizující obraz porodu. Skutečnost může být ale zcela jiná – lepší a krásnější. Teď je ten správný čas vyměnit domněnky za fakta, naučit se pracovat se stresem a soustředit se na pozitivní stránku porodu.

V rámci našeho online kurzu získáte více než 9 hodin videí, které zahrnují kompletní předporodní přípravu. Výhodou kurzu je, že nahrané lekce můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte nikam chvátat a postupně nasávat tipy a triky gravidjógy a hypnoporodu.

Online kurz Krásné šestinedělí

příprava na období po porodu, kojení a šestinedělí

Většina rodičů se připravuje pečlivě na porod, ale opomíjí to, co přijde po porodu.
Stejně tak jako příprava na porod je velmi důležité mít dostatek informací, jaké by mohlo být vaše šestinedělí, aby jste ho mohli prožít krásně a uvolněně.

Předáme vám dostatečné informace, abyste se vy sami mohli rozhodnout, co je pro vás a vaše miminko to nejlepší.

V rámci našeho on-line kurzu získáte více než 5 hodin videí, které zahrnují kompletní přípravu na období po porodu, kojení a šestinedělí.

Výhodou kurzu je, že nahrané lekce můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv, jak v těhotenství nebo již s miminkem v náruči z pohodlí vašeho domova.

On-line členství PREMIUM

On-line kurz POROD JE KRÁSNÝ + KRÁSNÉ ŠESTINEDĚLÍ

5990 Kč

4193 Kč

S kódem PJK30 sleva ve výši 30 %

KATEŘINA & PETRA

Jsme dvě kamarádky, maminky a lektorky hypnoporodu a gravidjógy a speciálně pro vás jsme v roce 2018 založily projekt Porod je krásný.

Máme certifikaci KG Hypnobirthing (Katerine Graves, Londýn) i certifikaci z kurzu Vědomé přípravy na mateřství a rodičovství (Acentrum, Praha).

Garance spokojenosti

Garantujeme vám spokojenost. Pokud s naším kurzem nebudete spokojené, stačí nám napsat do 14 dnů od zakoupení. Peníze vám bez otázek pošleme zpátky.

Myslíme i na muže

Důležitou součástí kurzu je i role muže, který vás provází po čas těhotenství a při porodu. Kurz obsahuje logická vysvětlení porodního procesu, pomáhá mužům naladit se na novou rodinu a najít svou vlastní roli během zrození miminka.

Možná máte nějaké otázky?

Jak mohu online kurz sledovat?

Náš online kurz je plně optimalizovaný pro sledování na vašem PC, tabletu nebo mobilním telefonu. Videa jsou natočená v tom nejvyšším rozlišení.

Kdy je nejlepší čas na absolvování kurzu?

Nejvhodnější chvíle na absolvování kurzu je období mezi 16. a 34. týdnem těhotenství, abyste měly dostatek času na procvičování gravidjógy a hypnoporodních technik. Kurz ale můžete absolvovat v jakékoliv fázi těhotenství.

Jak dlouho jsou videa v online kurzu dostupná?

Všechna videa a přiložené materiály (texty a obrázky) můžete neomezeně sledovat po dobu 1 roku. Díky tomu se do kurzu můžete neustále vracet.

Chcete se na něco zeptat?

Napište na e-mail info@porodjekrasny.cz nebo volejte na číslo +420 774 674 700. Těšíme se na vaše dotazy.