Relaxace

Objevte kouzlo pozitivního myšlení. Hypnoporodní techniky vás psychicky připraví na plynulý a pohodlný porod, ze kterého budete mít ty nejkrásnější vzpomínky. Speciálně pro vás jsme vytvořily unikátní audio nahrávky s hypnoporodními relaxacemi, afirmacemi a jógovými (meditativní) relaxacemi/meditacemi. To vše ve dvou verzích:

  • relaxace s mluveným slovem, ale bez hudby. Samy si pak zvolíte vlastní relaxační hudbu jako podkres.
  • relaxace s mluveným slovem a námi vytvořenou hypnoporodní relaxační hudbou.

Hypnoporodní relaxace

Hypnoporodní relaxace si můžete představit jako meditace, které vás dostanou hluboko do vašeho podvědomí. Prohloubí vaši důvěru k sobě samé, podpoří spojení se sebou i miminkem a celkově vás povedou k instinktivnímu a intuitivnímu porodu, na který budete rády vzpomínat.

Afirmace

Afirmace jsou krátké posilující věty, které dokážou pozitivně ovlivnit vaše myšlení a navodit pocity harmonie a štěstí. Laskavým způsobem vás ujišťují, že prožijete radostný, láskyplný a hladký porod. Čím častěji afirmace posloucháte, tím lepších výsledků dosáhnete.

Jógové těhotenské meditace

Krátká zastavení v běžném životním shonu, která mohou být takovým malým rituálem a vyhrazeným časem pro vás a miminko. Efektivní nácvik na zklidnění mysli v těhotenství a pro samotný porod.

dvě naše relaxace si můžete vyzkoušet zdarma

Relaxace a afirmace
ke stažení ZDARMA

Afirmace

Afirmace vás naladí na pozitivní myšlenky a podpoří vaši sebedůvěru. Utvrdí vás v tom, že těhotenství probíhá tak, jak má, a že vaše tělo je stvořeno pro jemný a pohodlný porod.

Relaxace hlavy a obličeje

S touto relaxací rozpustíte jakékoliv napětí ve své tváři i celé hlavě. Jakmile uvolníte svou čelist, ucítíte, jak se uvolnění přenáší do zbytku vašeho těla.

Balíček relaxací mp3

Hluboké a krátké relaxace

Tento balíček obsahuje všechny naše hluboké hypnoporodní relaxace i krátké jógové relaxace a tipy pro rychlé zklidnění kdykoliv během dne. Celkem 18 nahrávek.

CENA 1290,-KČ

Jednotlivé relaxace

Barvy a klid

Barvy mohou pozitivně působit na tělo i mysl. V této hluboké hypnoporodní nahrávce vám představíme takové barvy, které vás nejen uklidní, ale také podpoří myšlenku přirozeného a pohodlného porodu miminka.

Relaxaci můžete poslouchat během dne i před spaním. I když u relaxace usnete, váš mozek pracuje a vše zaznamenává. Navíc má asi 8 hod na přetransformování negativních myšlenek na ty pozitivní, které se ukládají do vašeho nevědomí.

Relaxací vás provede: Kateřina Plzáková
Inspirace: Katharine Graves
Hudbu složila: Lenka Králová

Klid a důvěra

Tato hluboká hypnoporodní relaxace vám pomůže zvýšit sebevědomí a posílit důvěru v porodní proces. Navíc se tato relaxace věnuje odstranění jakéhokoliv napětí, obav a strachů spojených s těhotenstvím a porodem.

Relaxací vás provede: Kateřina Plzáková
Inspirace: Katharine Graves
Hudbu složila: Lenka Králová

Kouzelný koberec

Tato hypnoporodní relaxace vás dokonale zklidní a uvolní. Kouzelný koberec vás přenese na místo, kde se cítíte příjemně a bezpečně. Díky tomu budete schopné navnímat a vizualizovat, jaké krásné pocity vás čekají při porodu a při přivítání vašeho miminka. 

Relaxací vás provede: Kateřina Plzáková
Inspirace: Katharine Graves
Hudbu složila: Lenka Králová

Nové a sebevědomé mateřství

Tato relaxace je vhodná pro ženy, které v nedávné době porodily svoje miminko. Příjemně vás naladí a povzbudí vás na vaší cestě a upozorňuje na fakt, že dokonalá maminka neexistuje. Vy sama jste tou nejlepší maminkou pro své děťátko.

Relaxací vás provede: Kateřina Plzáková
Inspirace: Katharine Graves
Hudbu složila: Lenka Králová

Hypnoporodní dýchání

Dech je jeden z nejúčinnějších nástrojů, které slouží ke zklidnění mysli a zkrocení strachu. V této relaxaci si osvojíte klidné a uvolněné dýchání a dvě speciální techniky pro váš porod pro první a pro druhou dobu porodní.

Jógová meditace všímavosti

Tato meditace ztiší váš vnitřní hluk, zmírní vaše napětí, prohloubí všímavost. Díky tomu se budete moci lépe propojit se svým tělem, miminkem i vlastním dechem. Meditace představuje vynikající nácvik odevzdání se tady a teď, který je potřebný pro krásný porod.