ZAČÍT PRAKTIKOVAT HYPNOPOROD JE SNADNÉ

Máme pro vás připravené RELAXACE a MEDITACE

Relaxace jsou HLUBOKÉ HYPNOPORODNÍ, AFIRMACE a KRÁTKÉ JÓGOVÉ.

Všechny jsou pečlivě připravené pro těhotenské ladění na pohodlný a krásný porod.

  • mluvené slovo s naší hypnoporodní relaxační hudbou
  • mluvené slovo bez hudby

HLUBOKÉ HYPNOPORODNÍ RELAXACE

vás dostávají velmi hluboko do vaši nevědomé mysli a díky ním se můžete co nejlépe napojit na přirozený porod, dále prohloubí vaši důvěru a všímavost (k sobě i miminku). Celkově vás podpoří a povedou k instinktivnímu a intuitivnímu porodu.

AFIRMACE K POSÍLENÍ TĚHOTENSTVÍ A PORODU

se řadí do hypnoporodních relaxací. Jemným způsobem vás ujišťují, že prožijete šťastný, laskyplný a posilující porod. Ladí vás na porod jako posilující ŽIVOTNÍ zážitek. Je dobré je poslouchat často. (denně) Například při uklízení a podobně.

KRÁTKÉ JÓGOVO - HYPNOPORODNÍ RELAXACE

jsou úžasné pro uvolnění jakéhokoliv napětí či stresu. Krásně vás zrelaxují a prohloubí vaši všímavost a pozornost k přirozenému porodnímu procesu. Doporučujeme si je poslechnout v pořadí, v kterém vám je tu nabízíme. Pak si relaxujte dle vašich aktuálních pocitů a potřeb.

Relaxace a afirmace ke stažení ZDARMA

Afirmace pro posilující těhotenství a porod

Afirmace tě pozitivně naladí, upevní tvou sebedůvěru, že tvoje těhotenství je zdravé a tvoje tělo bylo stvořeno pro jemný a pohodlný porod.

Relaxace hlavy a obličeje

S touto relaxací rozpustíš jakékoliv napětí ve své tváři i celé hlavě a jakmile uvolníš svou čelist, ucítíš, jak se uvolnění přenáší do zbytku tvého těla, do uvolnění ramen a pánevního dna... tolik potřebné uvolnění pro tvůj porod.

Jednotlivé relaxace

Barvy a klid

Vydej se do hlubokého uvolnění s překrásnými barvami, které dokáží ovlivnit tvé tělo i mysl. Nahrávka tě uklidní a povzbudí pro sebevědomý přirozený porod tvého miminka.

Nové sebevědomé mateřství

Šestinedělí a péči o novorozeném miminko můžeš prožít radostně a spokojeně pojď se na chvíli zastavit a naladit se na svoji intuici A sebedůvěru

Klid a důvěra

Tělo každé ženy bylo stvořeno přivést na svět miminko jednoduše pohodlně a klidně. Posil svoje sebevědomí. Můžeš pustit jakékoliv napětí obavy a strachy spojené s těhotenstvím a porodem

Hluboké hypnoporodní dýchání

Dech je jeden z nejúčinnějších nástrojů které máme neustále při sobě osvoj si klidné a uvolněném dýchání a dvě speciální techniky pro tvůj porod

Kouzelný koberec

Hluboká hypno porodní relaxace která zklidňuje a uvolňuje. Vydej se na kouzelných výlet s létajícím kobercem a prožij vizualizaci bezpečného a klidného porodu.

Meditace všímavosti

Tato meditace vám nabídne ztišení vašeho vnitřního hluku či napětí. Pozornost se zostřuje a prohlubuje. Dochází při ní k propojení s vaším tělem, miminkem a dechem.

Balíčky

Hluboké hypnoporodní relaxace

HLUBOKÉ HYPNOPORODNÍ RELAXACE vás uvedou do změněného stavu vědomí a hlubokého uvolnění jak vaše těla, tak i mysli...

Krátké jógové relaxace a tipy

Krátké jógové relaxace a tipy můžete využít kdykoliv během dne pro rychlé zklidnění anebo naladění se na sebe a svoje miminko.

Hluboké a krátké relaxace

Tento balíček obsahuje všechny naše hluboké hypnoporodní relaxace i krátké jógové relaxace a tipy pro rychlé zklidnění kdykoliv během dne.

Chcete udělat radost těhotné ženě nebo těhotnému páru? Můžete zakoupit naše dárkové poukázky.