Gravid JÓGA
s technikami hypnoporodu

Těhotenská jóga neboli gravidjóga zvyšuje energii,
odbourává stres a prohlubuje spojení s miminkem.

Pravidelné cvičení vám pomůže udržet se v kondici, připravit se na hladký porod a zmírnit nebo zcela odstranit zdravotní potíže, které maminky během těhotenství často trápí.

Během lekcí si upevňujeme hypnoporodní techniky, které jsou velmi přínosné pro propojení mysli s tělem a miminkem. Techniky navrací ženám sebedůvěru a větší důvěru v své tělo a miminko. Pracujeme s dechem, afirmacemi, vizualizacemi a relaxujeme. Součástí hodin je i nácvik optimální polohy při porodu. Zároveň si ukazujeme úlevové techniky pro pohodlný porod.

Vycházíme z kurzu předporodní přípravy POROD JE KRÁSNÝ.

Opíráme se o znalosti terapeutické a funkční jógy inspirované Lucií Königové.

Kdy jógu vnímáme jako vědomou cestu, která může být nápomocná při samotném porodu, jedním z nejdůležitějším momentem v sexuálním životě ženy.

Určitě vás bude zajímat...

Co získáte díky cvičení gravidjógy?

Důležité: Pokud jste před otěhotněním jógu nikdy necvičily, doporučujeme začít až po ukončeném 1.trimestru.

Studio milada

UPOZORNĚNÍ:

ÚTERKY, KDY JÓGA ODPADÁ:

23.1., 20.2.,7.5. 2024

S Kateřinou Plzákovou si můžete vyzkoušet hypnoporodní techniky v praxi a zažít krásná jógová zastavení, jako jedinečnou přípravu na porod i čas poporodní.

Do kurzu se můžete přihlásit kdykoliv. 4 vstupy můžete je vybrat během 2 měsíců. Možnost vstupu na jednotlivou lekci, nebo nákupem zvýhodněného balíčku 4 lekcí.

 Rezervujte si své místo na info@porodjekrasny.cz.

Platba převodem nebo hotově na místě.

STUDIO Milady Horákové NEMÁ SVOJE OZNAČENÍ ANI ZVONEK. 

JE POTŘEBA VYČKAT PŘÍCHODU LEKTORKY. 

DĚKUEME ZA POCHOPENÍ. 

NAMASTE.

ALOHA JÓGA

UPOZORNĚNÍ: KONTAKTUJTE STUDIO NA PŘÍMO. ZDE POUZE HOSTUJI. REZERVACE ŘEŠÍ STUDIO.

Veškeré info řeší studio. Každé úterý od 09:45 do 10:45 (60 min)  se můžete setkávat s Kateřinou Plzákovou, a to formou živého setkání v jógovém studiu nebo online formou živého vysílání (přes Zoom). Po skončení dostanete odkaz na záznam lekce s    7denní platností pro opakované zhlédnutí.

Z odkazu “Přihlášky zde” si po vytvoření rezervačního účtu lekce rezervujete a platíte on-line nebo hotově na místě. Můžete si i zakoupiti kredit Dospělý v min výši 1000 Kč s expirací 3 měsíce. Prosím své rezervace případně včas stornujte – min. 3 hod před lekcí.

Jógové video zdarma

Dopřejte si těhotenském jógovém zastavení. Na pár okamžiků se spojte se svým tělem a myslí, a tak se nalaďte na váš porod. Po dokončení si můžete poslechnout naše hypnoporodní afirmace pro sebevědomé těhotenství a porod.

VIDEO KURZ JÓGY S HYPNOPORODEM

Těhotenská jóga s Hypnoporodem

KURZ obsahuje 5 lekcí:

Kurz jógy s relaxacemi

KURZ obsahuje:

On-line kurz

Úplná předporodní příprava s hypnoporodem a gravidjógou obsahuje: