O nás

Petra Zavadilová

Jsem certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a velká fanynka přirozeného porodu a také máma tří dětí.

Každá těhotná žena je v mých očích bohyně a je mi ctí podporovat ženy v tomto období. Velice si přeji navrátit důstojnost a krásu do aktu zrození a podpořit každou ženu a jejího partnera tak, aby prožili porod jako nádhernou posilující zkušenost.

Kateřina Plzáková

Jsem certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a lektorka (gravid)jógy od školy Jógy jako vědom cesty.

Jsem máma dvou synů Maxmiliána a Teodora. Můj prvorozený syn přišel na svět císařským řezem z důvodu „nepostupujícího porodu”. Ve druhém těhotenství jsem se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítím velkou vděčnost, že můj druhorozený syn se narodil uvolněně a laskavě za podpory mého muže, porodní asistentky a duly, a to do naši milující náruče. Měla jsem možnost prožít krásný a posilující porod.

Kurzy

nabídka našich online i offline kurzů

jóga

LEKCE
GRAVIDJÓGY S Kateřinou

Relaxace a afirmace ke stažení ZDARMA

Afirmace tě pozitivně naladí, upevní tvou sebedůvěru, že tvoje těhotenství je zdravé a tvoje tělo bylo stvořeno pro jemný a pohodlný porod.