Jana Duřtová

Kraniosakrální biodynamika – léčení ticha a klidu.

Kraniosakrální biodynamika je metoda, která užívá doteku a jemných manuálních technik k podpoření těla v jeho schopnosti se léčit a rebalancovat.

Rebozo masáž

Kontaktujte mě na mém webu nabo FB.

Tel.: 731 458 340

MgA. Hana Jansová

Psychoterapeutka a průvodkyně

Provázím ženy i muže v dobách těžkých i klidných, v obdobích nových začátků (mateřství, rodičovství) k větší životní spokojenosti a svobodě, moudrosti a respektu k sobě i druhým.

S přicházejícím mateřstvím/otcovstvím se mohou vynořovat nové otázky: kdo teď jsem nebo kým budu? Podle jakých hodnot chci žít, a jak mne ovlivňuje má původní rodina v mém každodenním rozhodování?

Psychoterapie individuální/párová. Doprovázené poutě (indiv./skupinové). Koučink. Ženské kruhy. Rodinné konstelace.

Praha – Strašnice/kdekoli v přírodě, osobně/online setkání.

Kontaktujte mě na mém webu nabo FB.

Tel.: +420 723 625 649

Iva Ježková – Kahuna masáž

Je považována za perlu mezi masážemi. Její hlavní myšlenkou a cílem je být transformační a současně i léčivou masáží. Kahuna vyrovnává tělo a mysl a léčí v rovině tělesné, emoční i duchovní. Zaměřuje se na zprůchodnění energetických drah a propojení mysli s naší buněčnou inteligencí. K masáži se kromě rukou používají i předloktí a lokty, které tančí v dokonalé symfonii uvolňujících hmatů.

Kontaktujte mě na mém webu Kahuna Therapy, FB nebo Instagramu.

Tel.: 608 545 454

Petr Jansa

Shiatsu masáž je japonská masáž, která vychází z tradiční čínské medicíny. Při shiatsu se pracuje na energetických drahách (meridiánech), které procházejí akupunkturními body a propojují jednotlivé orgány a části těla. Jádrem dobrého shiatsu je uvolněný lidský dotek, který přirozeně navozuje relaxaci a spouští v těle samouzdravovací proces.

Pro těhotné ženy je vhodná kdykoliv ve 2. a 3. trimestru, jako masáž hlubokého uvolnění těsně před porodem a také jako důležitá péče v období šestinedělí.

Praha, Strašnice. Kontaktujte mě na mém webu.

Tel.: 777 586 245