On-line krásné šestinedělí

příprava na období po porodu, kojení a šestinedělí

Většina rodičů se připravuje pečlivě na porod, ale opomíjí to, co přijde po porodu.
Stejně tak jako příprava na porod je velmi důležité mít dostatek informací, jaké by mohlo být vaše šestinedělí, aby jste ho mohli prožít krásně a uvolněně.

Předáme vám dostatečné informace, abyste se vy sami mohli rozhodnout, co je pro vás a vaše miminko to nejlepší.

V rámci našeho on-line kurzu získáte více než 5 hodin videí, které zahrnují kompletní přípravu na období po porodu, kojení a šestinedělí.

Výhodou kurzu je, že nahrané lekce můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv, jak v těhotenství nebo již s miminkem v náruči z pohodlí vašeho domova.

Cena kurzu

2990 Kč

2093 Kč

SLEVA 30 % s kódem PJK30

On-line členství prémium

On-line kurz POROD JE KRÁSNÝ + KRÁSNÉ ŠESTINEDĚLÍ

5990 Kč

4193 Kč

SLEVA 30 % s kódem PJK30

Důležité: Na naše kurzy předporodní přípravy přispívá většina zdravotních pojišťoven, více zde. Příspěvky se pohybují od 500 do 4 000 Kč.

Určitě vás bude zajímat...

Co se na tomto kurzu naučíte?

kurz2
Po absolvování kurzu na vás s manželem pořád myslíme, Radim, až k podivení... Všem říká, jak super to bylo a já jsem s ním za jedno.

Věříme si, věříme miminku, věříme v přírodu a přirozený průběh. Víkend s vámi i hodně prohloubil náš vztah, propojení mezi námi, jsme na sebe krásně napojení, prou pryč neshody a rozumíme si. Ještě jednou opravdu moc děkujeme, za to, co děláte a za nezapomenutelný víkend.
Daniela & Radim
vikendove kurzy
Vikendový kurz hypnoporodu byl naprosto fantastický, a to nejen pro mě, ale také pro mého partnera.

Naprosto profesionální, milý, přátelský, laskavý, vtipný a lidský přístup otevře mnohým oči nebo vás utvrdí v tom, co už dávno víte a jen jste na to pod tíhou společnosti, médií nebo přesvědčení někoho dalšího zapomněli. Určitě doporučuji všema deseti a holkám ze srdce děkujeme a držíme palce!
Terka & Vašek
vikendove kurzy
Co se nám líbilo? Přístup s jakým byly informace sdělovány, nenásilně, vše krásně vysvětleno,ukázáno, pochopitelné vše i pro pány 🙂 Příjemné prostředí a naladění :-)Relaxace a různé metody, společně s partnerem, byly velmi příjemné a ještě víc nás propojili 🙂
Eva & Petr

Další

KATEŘINA & PETRA

Jsme dvě kamarádky, maminky a lektorky hypnoporodu a gravidjógy a speciálně pro vás jsme v roce 2018 založily projekt Porod je krásný.

Máme certifikaci KG Hypnobirthing (Katerine Graves, Londýn) i certifikaci z kurzu Vědomé přípravy na mateřství a rodičovství (Acentrum, Praha).

Garance spokojenosti

Garantujeme vám spokojenost. Pokud s naším kurzem nebudete spokojené, stačí nám napsat do 14 dnů od zakoupení. Peníze vám bez otázek pošleme zpátky.

Myslíme i na muže

Důležitou součástí kurzu je i role vaše partnera, který vás provází nejen těhotenství a při porodu, ale také v šestinedělí. Kurz obsahuje praktická doporučení, jak podpořit svou ženu v tomto delikátním období. Pomáhá mužům naladit se na novou rodinu a naladit se na miminko.

Možná máte nějaké otázky?

Jak mohu online kurz sledovat?

Náš online kurz je plně optimalizovaný pro sledování na vašem PC, tabletu nebo mobilním telefonu. Videa jsou natočená v tom nejvyšším rozlišení.

Kdy je nejlepší čas na absolvování kurzu?

Nejvhodnější chvíle na absolvování kurzu je období od 25. týdne těhotenství. Kurz ale můžete absolvovat v jakékoliv fázi těhotenství nebo po porodu, již se svým miminkem.

Jak dlouho jsou videa v online kurzu dostupná?

Všechna videa a přiložené materiály (texty a obrázky) můžete neomezeně sledovat po dobu 1 roku. Díky tomu se do kurzu můžete neustále vracet.

Chcete se na něco zeptat?

Napište na e-mail info@porodjekrasny.cz nebo volejte na číslo +420 774 674 700. Těšíme se na vaše dotazy.