úplná předporodní příprava s hypnoporodem a gravidjógou

Po generace panuje v České republice strach z porodu. Naše maminky, kamarádky, média, filmy... všichni nám předávají traumatizující obraz porodu...

Teď je ten správný čas vyměnit domněnky za informace, mýty za fakta, negativní za pozitivní...

Víme, že je to možné... Stačí si najít čas a chuť a vydat se na cestu z krásným a posilujícím porodem...

Existují jednoduché techniky
Nazvěme je například Hypnoporod a Gravidjóga nebo jakkoliv jinak. 🙂
Přirozený a laskavý porod je totiž v nás.
Pojďme ho společně znovu objevit.
Vydejte se s námi on-line kurzem Porod je krásný.

Co koupí kurzu získáte?

50+ videií

5 lekcí gravidjógy
s hypnoporodem

18 audio
relaxací

textové materiály
a obrázky ke stažení

podpora na FB, na telefonu a emailu

     • nezávislé informace
     • ucelenou předporodní přípravu
     • více než 9h videí, které sledujete ve svém tempu a čase
     • praktické ukázky a cvičení
     • praktický nácvik porodních poloh a jejich význam
     • návod, jak si techniky skutečně osvojit
     • společné partnerské naladění
     • pochopení jak porodní proces funguje
     • relaxační techniky a úlevové tipy
     • moderní a přehledná forma kurzu
     • unikátní propojení dvou metod hypnoporodu a gravidjógy
     • a další...

S kódem PJK20 sleva 20 % původní cena 4950,-Kč

Platí pouze 25.11.2022

3960,-Kč

KOUPIT

Garance spokojenosti

Abyste opravdu nic neriskovali. Pokud by vás kurz nijak neobohatil, stačí nám napsat do 14ti dnů od koupě, a my vám bez otázek vrátíme peníze zpět.

Na naše kurzy předporodní přípravy přispívá většina zdravotních pojišťoven více zde
příspěvky se pohybují od 500-4000,-Kč

KURZ JE VHODNÝ PRO MUŽE

Důležitou součástí kurzu je téma možných rolí otce po čas těhotenství a při porodu. Kurz obsahuje logická vysvětlení porodního procesu a pomáhá mužům pochopit a naladit se na nově vznikající rodinu, stejně tak si najít i svou vlastní roli během zrození vašeho miminka.

Jak se vám kurz líbí?

Kurz vznikal rok a půl a čeká na vás více než 9h videomateriálu. Od fyziologie porodu, práce s myslí, přes hypnoporodní techniky, situaci v ČR, gravidjógu, až po šestinedělí a kojení.

V kurzu vás provedeme např. cvičením na uvolnění napětí a strachu, představíme vám relevantní informace, osvětlíme mnohé zažité mýty, provedeme vás sestavením vašeho porodního přání a mnohé další...

Dobrý den, ze srdce Vám chci poděkovat za Váš online kurz. ❤ Díky Vaší předporodní přípravě jsem 12.9. přivedla na svět dceru Hedviku, jejíž zrození jsem si opravdu vědomě užila. Porod trval od prasknutí plodové vody krásné 4,5h. Dceru jsem porodila přirozeně, bez jakékoliv medikace a s minimálním zásahem nemocničního personálu. Ze sálu jsem odešla z vesela po svých a s manželem jsme se shodli, že bychom si to celé klidně za hoďku zopakovali 😃 V porovnání s porody mých kamarádek jsem měla díky Vám opravdu krásný zážitek, o který se vždy s radostí a pýchou s kýmkoliv podělím a Váš kurz doporučuju, kudy chodím. Děkuji ❤

Barbora

Kurz jsme s přítelem celý poctivě absolvovali a ráda bych moc poděkovala za pěkně podané a ucelené informace! Vše na sebe logicky navazovalo a dávalo smysl, asi nemáme žádných výtek :-). Super byla bonusová videa, například porodní příběhy z pohledu mužů nebo speciál z natáčení :-))).

Mně osobně pomohl lépe se naladit na příchod miminka, zejména v aktuální době, a těším se, až vše konečně prožiji na vlastní kůži, navíc s využitím hypnoporodních technik.

Anna

On-line kurz Porod je krásný mohu doporučit nejen budoucím maminkám a tatínkům, kteří se rozhodli pro hypnoporod, ale i těm, kteří se jako já chtějí hypnoporodními technikami inspirovat.

Obsahuje obrovské množství praktických informací, ukázkových videí a cvičení, odpověděl mi na všechny otázky, které mě v souvislosti s přípravou na porod, porodem samotným i obdobím šestinedělí napadaly. Obzvlášť oceňuji i celkové pozitivní ladění na porod a posílení sebedůvěry.

Mohu potvrdit, že obavy se rozplynuly… Gravidjóga pro mě představuje úžasnou relaxaci a zároveň je skvělým procvičováním hypnoporodních technik. Kurz změnil můj pohled na přirozený porod, rozhodně jej nepovažuji za něco výstředně alternativního, ale za běžnou součást života. 🙂

Alžběta

Jak to vypadá v kurzu?

Nahlédněte s námi.. kurz můžete sledovat na PC i na mobilu

Kurzem vás provedou zkušené lektorky:

Petra Zavadilová

Jsem certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a velká fanynka přirozeného porodu.

Jsem máma tří dětí.

Každá těhotná žena je v mých očích bohyně a je mi ctí podporovat ženy v tomto období. Velice si přeji navrátit důstojnost a krásu do aktu zrození a podpořit každou ženu a jejího partnera tak, aby prožili porod jako nádhernou posilující zkušenost.

Kateřina Plzáková

Jsem vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing a lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství.

Jsem máma dvou synů Maxmiliána a Teodora.

Můj prvorozený syn přišel na svět "akutním" císařským řezem. V druhém těhotenství jsem se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítím velkou vděčnost, že můj druhorozený syn se narodil za podpory mého muže, porodní asistentky a duly přirozeně a hladce do vody.

S kódem PJK20 sleva 20 % původní cena 4950,-Kč

 

3960,-Kč

KOUPIT

FAQs

Náš On-line kurz je plně optimalizován pro sledování jak na vašem PC, tabletu nebo mobilním telefonu. Všechna videa jsou profesionálně natočena.

Náš On-line kurz je sestaven obdobně jako náš Víkendový kurz. Všechna témata jsou ale formou profesionálně natočených videí, která máte k dispozici k neomezenému shlédnutí po dobu jednoho roku. Ke všem materiálům (nejen videím, ale i relaxacím a textovým materiálům) se tak můžete neustále vracet.

Náš víkendový/on-line kurz je možné absolvovat kdykoliv během těhotenství. Za nejvhodnější dobu je možné považovat období mezi 16.-34.tt, tak abyste měli čas hypnoporodní techniky před porodem procvičovat. Absolvovat kurz ale můžete kdykoliv, kdy cítíte chuť. Informace a naladění z kurzu využijete po čas celého těhotenství a porodu. Těsně před porodem se zase krásně naladíte.

Load More

Již jste klientem? Vstupte zde

Chcete kurz koupit jako dárek? Nabízíme vám dárkové poukazy.

Chcete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás Petra a Kateřina