Maminka: Super Mámy

Jak vypadá hypnoporod, kterým rodila Kate? Můžete si ho dopřát i v Česku! Pouze sedm hodin po porodu vystoupila Kate před porodnici. V červených šatech, s dítětem v náručí a s Williamem po boku byla opět okouzlující. Celý svět se diví, jak je to možné. Prý je to i díky hypnoporodu. Jak takový porod funguje a je opravdu tak zázračný?

"Myslím si, že Kate byla na porod velmi dobře naladěná. A bylo to díky metodě hypnoporodní terapeutky Katherine Graves, která ji na porod skvěle připravila," tvrdí lektorka hypnoporodních kurzů nazvaných Porod je krásný Kateřina Plzáková. pokračuj ve čtení zde

Mashup Impact Hub Praha

Porodit beze strachu? Ano je to možné Díky kurzům pro páry s technikami hypnoporodu a gravidjógy se ženy budou schopny naladit na sebe samé a porodit ve stavu klidu a uvolnění. Navíc otcové si najdou svou roli u porodu. Pusť si záznam našeho výstupu .. představení projektu ve 300 vteřinách:)

shlédnout video

Online summit Miminko maminko

Zdraví dětí je to nejdůležitější pro každého rodiče.

Ovlivněte budoucí zdraví svého dítěte ještě před jeho narozením zodpovědnou přípravou, kterou s online konferencí Miminko maminko rozhodně nepodceníte.

Zaregistrujte se ještě dnes na https://ziveni.cz/r-mm/?r=21

Marianne.cz: Rozhovor o tom, jestli může být porod krásný

Řada žen, které porod zažily, mluví o nejhorší bolesti v jejich životě. U nastávajících maminek takové zvěsti můžou probouzet paniku. Stále více dětí se proto rodí plánovaným císařským řezem a kontrakce ženám pomáhá přestát tzv. epidurál. I proto vznikl projekt Porod je krásný, za kterým stojí dvě lektorky, Petra Zavadilová a Kateřina Plzáková, které svými kurzy chtějí ženám pomoci znovu nalézt důvěru v sebe sama a v to, že jejich tělo je schopné přivézt na svět dítě hladce a beze strachu.

přečíst celý článek

Maminka.cz: Hypnoporodní techniky pomáhají k uvolněnému porodu, říkají lektorky Katka a Petra

Porod může být krásným zážitkem, chce to jen umět se správně naladit a naučit se pracovat s hypnoporodními technikami, říkají lektorky hypnoporodních kurzů Porod je krásný Kateřina Plzáková a Petra Zavadilová.

přečíst celý článek