Dvoudenní předporodní kurz

Dvoudenní kurz pro páry (nebo ženy) - Intenzivní a prožitková úplná předporodní příprava, 2 dny, 2 lektorky, Hypnoporod a Gravidjóga

Abychom docílily co možná nejlepší přípravy na porod, sestavily jsme dvoudenní kurz pro páry. Kurz je koncipovaný jako interaktivní a prožitkový. To znamená, že se budeme vzdělávat hravou a praktickou formou. Těšit se můžete na projekce videí a fotografií, ale také na názorná dechová, hypnoporodní a jógová cvičení. Díky tomu, že se naučíte pracovat se strachem a negativními myšlenkami, prohloubíte váš vztah s miminkem, ale také s vaším partnerem. Z kurzu budete společně odcházet plní prožitků, naplnění a uvědomění.

Předáváme vám důležité informace ohledně porodu, tak abyste mohli dělat informovaná rozhodnutí a vytvořit si svůj plán na míru.

 

Dvoudenní kurzy se odehrávají v butikovém mind-body studiu Namastery na Praze 5. Studio se nachází v překrásné oáze klidu původního kláštera ze 17. století. Historická atmosféra se prolíná s moderním designem studia, které je navržené podle posledních trendů. Prostory tak zajišťují jedinečnou atmosféru, ve které se můžete dokonale uvolnit a načerpat inspiraci z našich kurzů.

Cena kurzu

5990 Kč / 4990 Kč

5391 Kč / 4491 Kč

cena pro pár / pro ženu

Sleva 10 % s kódem PJK10

Důležité: Na naše kurzy předporodní přípravy přispívá většina zdravotních pojišťoven, více zde. Příspěvky se pohybují od 500 do 4 000 Kč.

Termíny připravujeme

DÁREK!

K dvoudennímu kurzu získáváte náš ON-LINE KURZ KRÁSNÉ ŠESTINEDĚLÍ

v hodnotě

2990,- Kč ZDARMA

Obsah dvoudenního kurzu

Intenzivní a prožitkový dvoudenní kurz (sobota-neděle) kompletní předporodní přípravy s technikami hypnoporodu a gravidjógy.

Primárně je tento kurz sestaven pro páry, v případě, že nemůžete přijít s partnerem, doporučujeme přivést si na kurz kamarádku, dulu, maminku.. Pokud přijdete sama, budeme s vámi dle možností během nácviků spolupracovat.

Na kurzu získáte potřebné informace o přirozeném fyziologickém porodu, vyzkoušíte si a procvičíte relaxace včetně relaxace v páru, afirmace, vizualizace, dechová cvičení pro první a druhou dobu porodní a celý kurz osvěží jednoduché cviky z jógy vhodné pro těhotné ženy ale i jejich doprovod:)

Vysvětlíme si pojem Hypnoporod a jednotlivé Hypnoporodní techniky. Zjistíte, že jsou přínosné pro všechny a to i v období mimo těhotenství:) Budoucí mamince pomáhají hluboce se uvolnit kdykoliv je to potřeba a efektivně spolupracovat s tělem, navíc odstraňují stres a posilují sebedůvěru. Tatínci jsou schopni nalézt svou roli během těhotenství a porodu a cítit se v ní dobře.

Vše si ukážeme i prakticky. Techniky jsou velmi jednoduché a logické, a hlavně fungují... To ostatně potvrzují i zahraniční výzkumy a hlavně spokojené maminky, tatínci a jejich miminka:) Porodní příběhy si můžete přečíst zde. Jejich dalším přínosem je, že miminko samotné není vystaveno stresu a negativním myšlenkám během porodu, což je ten nejlepší start do života. dalším přínosem je bezpochyby navázání hlubšího vztahu mezi rodiči a dítětem.

Abychom docílili co možná nejlepší přípravy, sestavily jsme kurzy jako dvoudenní (víkendové) pro páry. Na kurzu je tak dostatečný čas techniky si vyzkoušet a procvičit na vlastní kůži jak fungují a jak mocná je naše mysl. Na kurzu zažijete také mnoho důležitých uvědomění, proč je příprava tak důležitá a co vše ovlivňuje průběh porodu. Kurz je koncipován jako interaktivní a prožitkový, včetně projekce videí, prezentace fotografií, názorných ukázek relaxací, dechových cvičení, afirmací a gravidjógy.

V ceně kurzu jsou:
skripta Porod je krásný (souhrn toho nejdůležitějšího z kurzu)
15 mp3 nahrávek relaxací s mluveným slovem a afirmacemi
● lehké občerstvení po celou dobu konání kurzu (káva, čaj, voda, ovoce, oříšky, sušenky... atp:)
hypnoporodní pomůcky na doma
podpora před porodem a během šestinedělí (přístup do facebookové skupiny pro diskuze s dalšími účastníky kurzu, možnost konzultací po telefonu, e-mailu či na sociálních sítích)

Kurz můžete navštívit v průběhu celého těhotenství, za nejvhodnější dobu považujeme období mezi 20. a 30.tt, aby jste měli dostatečný čas techniky pravidelně procvičovat:)

Kurzem vás provedeme ve dvojici Petra Zavadilová a Kateřina Plzáková, 2 lektorky, 5 osobních porodních zkušeností... nudit se s námi určitě nebudete :-). Moc se na vás těšíme. Vaše případné otázky rády zodpovíme, neváhejte se na nás obrátit.

KATEŘINA & PETRA

Jsme dvě kamarádky, maminky a lektorky hypnoporodu a gravidjógy a speciálně pro vás jsme v roce 2018 založily projekt Porod je krásný.

Máme certifikaci KG Hypnobirthing (Katerine Graves, Londýn) i certifikaci z kurzu Vědomé přípravy na mateřství a rodičovství (Acentrum, Praha).

kurz2
Po absolvování kurzu na vás s manželem pořád myslíme, Radim, až k podivení... Všem říká, jak super to bylo a já jsem s ním za jedno.

Věříme si, věříme miminku, věříme v přírodu a přirozený průběh. Víkend s vámi i hodně prohloubil náš vztah, propojení mezi námi, jsme na sebe krásně napojení, prou pryč neshody a rozumíme si. Ještě jednou opravdu moc děkujeme, za to, co děláte a za nezapomenutelný víkend.
Daniela & Radim
vikendove kurzy
Vikendový kurz hypnoporodu byl naprosto fantastický, a to nejen pro mě, ale také pro mého partnera.

Naprosto profesionální, milý, přátelský, laskavý, vtipný a lidský přístup otevře mnohým oči nebo vás utvrdí v tom, co už dávno víte a jen jste na to pod tíhou společnosti, médií nebo přesvědčení někoho dalšího zapomněli. Určitě doporučuji všema deseti a holkám ze srdce děkujeme a držíme palce!
Terka & Vašek
vikendove kurzy
Co se nám líbilo? Přístup s jakým byly informace sdělovány, nenásilně, vše krásně vysvětleno,ukázáno, pochopitelné vše i pro pány 🙂 Příjemné prostředí a naladění :-)Relaxace a různé metody, společně s partnerem, byly velmi příjemné a ještě víc nás propojili 🙂
Eva & Petr

Další

Možná máte nějaké otázky?

Mohou se kurzy zrušit kvůli covidu?

Pokud se kurzy vlivem vládních opatření souvisejících s covidem zruší, proběhnou v rámci živého přenosu na online platformě Zoom. Kurzu se tak můžete zúčastnit v pohodlí vašeho domova.

Mohu přijít i bez partnera?

Pokud nemůžete přijít s partnerem, doporučujeme přivést kamarádku, dulu nebo maminku. Pokud přijdete sama, budeme s vámi během praktických nácviků spolupracovat, jak jen to půjde.

Kdy je nejlepší čas na absolvování kurzu?

Naše kurzy je vhodné navštívit kdykoliv během těhotenství, nejlépe mezi 20. a 35. týdnem těhotenství.

Co není v ceně kurzu?

Ubytování a oběd (lehké občerstvení je v ceně).

Co si s sebou mám vzít?

Pohodlné oblečení, papír a psací tužku a dobrou náladu. Pokud budete chtít, můžete si pro vlastní pohodlí vzít také svůj polštář a deku.

Mohu účast na kurzu stornovat?

Ano, můžete. Pokud svou účast zrušíte 30 dní před začátkem kurzu, vrátíme vám 100 % zaplacené částky. Při zrušení od 30 do 15 dní před startem vám vrátíme 50 % zaplacené částky. Od 15 a méně dní před začátkem už storna neprovádíme. Pokud z vážných důvodů nemůžete přijet, rádi se s vámi domluvíme na vhodné alternativě.