On-line kurz Porod je krásný

Úplná předporodní příprava s hypnoporodem a gravidjógou

VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE

NA JEDNOM MÍSTĚ

PŘEHLEDNĚ

MODERNĚ

PRO ŽENY I MUŽE

ODKUDOKOLIV A KDYKOLIV

Po generace panuje v České republice strach z porodu. Naše maminky, kamarádky, média, filmy... všichni nám předávají traumatizující obraz porodu...

Teď je ten správný čas vyměnit domněnky za informace, mýty za fakta, negativní za pozitivní...

Víme, že je to možné...

Stačí si najít čas a chuť a vydat se na cestu z krásným a posilujícím porodem...

Moc se na vás těšíme v kurzu:)

Cena kurzu 3950,-Kč

2 765,-Kč

NOUZOVÝ STAV

SLEVA 30%

s kódem PJK1020

Existují jednoduché techniky

Nazvěme je například Hypnoporod a gravidjóga

nebo jakkoliv jinak. :-) 

Přirozený a laskavý porod je totiž v nás.

Pojďme ho společně znovu objevit.

Vydejte se s námi on-line kurzem Porod je krásný.

Co koupí kurzu získáte?

24 video dílů 

16 video bonusů

5 lekcí gravidjógy

s hypnoporodem

18 audio relaxací

textový materiál, podpora v uzavřené skupině, na telefonu a emailu

 • nezávislé informace 

 • ucelenou předporodní přípravu

 • praktické ukázky a cvičení

 • návod, jak si techniky skutečně osvojit

 • společné partnerské naladění

 • pochopení jak porodní proces funguje

 • moderní a přehledná forma kurzu

 • unikátní propojení dvou metod

 • a další...

garance spokojenosti

Abyste opravdu nic neriskovali. Pokud by vás kurz nijak neobohatil, stačí nám napsat do 14ti dnů od koupě, a my vám bez otázek vrátíme peníze zpět.

Myslíme na tatínky!

Důležitou součástí kurzu je i role otce po čas těhotenství a při porodu. Kurz obsahuje logická vysvětlení porodního procesu a pomáhá mužům pochopit a naladit se na nově vznikající rodinu, stejně tak si najít i svou vlastní roli během zrození vašeho miminka. Aktuální situaci zohledňujme ve webinářích.

Kurz vznikal rok a půl a čeká na vás více než 9h videomateriálu. Od fyziologie porodu, práce s myslí, přes hypnoporodní techniky, situaci v ČR, gravidjógu, až po šestinedělí a kojení.

V  kurzu vás provedeme např. cvičením na uvolnění napětí a strachu, představíme vám relevantní informace, osvětlíme mnohé zažité mýty, provedeme vás sestavením vašeho porodního přání a mnohé další...

On-line kurz Porod je krásný mohu doporučit nejen budoucím maminkám a tatínkům, kteří se rozhodli pro hypnoporod, ale i těm, kteří se jako já chtějí hypnoporodními technikami inspirovat.

Obsahuje obrovské množství praktických informací, ukázkových videí a cvičení, odpověděl mi na všechny otázky, které mě v souvislosti s přípravou na porod, porodem samotným i obdobím šestinedělí napadaly. Obzvlášť oceňuji i celkové pozitivní ladění na porod a posílení sebedůvěry.

Mohu potvrdit, že obavy se rozplynuly… Gravidjóga pro mě představuje úžasnou relaxaci a zároveň je skvělým procvičováním hypnoporodních technik. Kurz změnil můj pohled na přirozený porod, rozhodně jej nepovažuji za něco výstředně alternativního, ale za běžnou součást života. :-)

Alžběta

Kurz jsme s přítelem celý poctivě absolvovali a ráda bych moc poděkovala za pěkně podané a ucelené informace! Vše na sebe logicky navazovalo a dávalo smysl, asi nemáme žádných výtek :-).  Super byla bonusová videa, například porodní příběhy z pohledu mužů nebo speciál z natáčení :-))).

Mně osobně pomohl lépe se naladit na příchod miminka, zejména v aktuální době, a těším se, až vše konečně prožiji na vlastní kůži, navíc s využitím hypnoporodních technik.

Anna

Jak to v kurzu vypadá? Nahlédněte s námi.. kurz můžete sledovat na PC i na mobilu

Kurzem vás provedou zkušené lektorky:

Petra Zavadilová

Jsem certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a velká fanynka přirozeného porodu.

Jsem máma tří dětí.

Každá těhotná žena je v mých očích bohyně a je mi ctí podporovat ženy v tomto období. Velice si přeji navrátit důstojnost a krásu do aktu zrození a podpořit každou ženu a jejího partnera tak, aby prožili porod jako nádhernou posilující zkušenost.

Kateřina Plzáková

Jsem vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing a lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství.

Jsem máma dvou synů Maxmiliána a Teodora. 

Můj prvorozený syn přišel na svět "akutním" císařským řezem. V druhém těhotenství jsem se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítím velkou vděčnost, že můj druhorozený syn se narodil za podpory mého muže, porodní asistentky a duly přirozeně a hladce do vody.

Moc se na vás těšíme v kurzu:)

Cena kurzu 3950,-Kč

NOUZOVÝ STAV

SLEVA 30%

s kódem PJK1020

2 765,-Kč

Již jste klientem? Vstoupit zde:

Chcete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás

Petra a Kateřina

Follow us

 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle

​© 2020 by Porod je krásný